ZAF pluhur filter fine - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

ZAF pluhur filter gjobë

Përshkrim i shkurtër:

Futja e produkteve filtër pluhuri Hangzhou Polifonik pajisjeve ndarjen e ajrit Prodhim Co, Ltd, është prodhimi i filtër pluhuri është një brez i ri i ngjeshur seri produkteve filtrin e ajrit, me efikasitet të lartë, jetë të gjatë, me kosto të ulët operative të punën e shkëlqyer. Ky produkt miraton kompania jonë kohët e fundit zhvilluar filtër të përpunuar, e cila karakterizohet nga struktura kompakte, madhësia e vogël, efikasitet të lartë pastrimit, të lehtë për të zëvendësuar dhe instaluar, për të siguruar përdorimin e efektit. Punojnë në...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi i produkteve filtër pluhuri

  Hangzhou Polifonik pajisje ndarjen e ajrit prodhimit Co, Ltd, është prodhimi i filtër pluhuri është një brez i ri i ngjeshur seri produkteve filtrin e ajrit, me efikasitet të lartë, jetë të gjatë, me kosto të ulët operative të punën e shkëlqyer. Ky produkt miraton kompania jonë kohët e fundit zhvilluar filtër të përpunuar, e cila karakterizohet nga struktura kompakte, madhësia e vogël, efikasitet të lartë pastrimit, të lehtë për të zëvendësuar dhe instaluar, për të siguruar përdorimin e efektit.

  parimi i punës

  pluhuri Pajisja filtrimi fine është i përbërë kryesisht nga një cilindër sipërme, një cilindër të ulët, një element filtër, një element filter, një komponent hallkë shufra e instrumentit. Ngjeshur ajrin që përmban pluhur dhe ujë nga gji filtër në enë, përmes jashtë në thelbin tub. Kombinimi i filtrit shtrat zënie të drejtpërdrejtë, përplasje inerciale, gravitetit vendoseshin efekt të plotë të mekanizmave filtrim, zënë më tej grimcave mikro mjegull, dhe trashje në procesin nëpër shtratin filtri, dhe më në fund në të brendshme një të lëngshme gravitetit, shtresa ndarja pluhur, pikëz dhe pluhuri që prej shkarkimit të ujërave të zeza derdhjes.

  Kjo seri e produkteve të miratojë element filter e cila është bërë nga mekanizmi Lloji i Filtrit të kondensimit, shkalla e pastrimit është e lartë, rezistenca është i vogël, sasia e pluhurit është i madh, jeta e shërbimit është e gjatë, struktura është kompakt, operacioni dhe mirëmbajtja është i përshtatshëm.

  Indeks teknik

  presionin e punës: 0.6-1.0Mpa (në përputhje me kërkesat e 1.0-3.0Mpa)

  temperatura e ajrit futje: me pak se ose te barabarte me 50 deg C

  humbje presion: më pak se 0.02Mpa

  dalje madhësi grimce pluhur: me pak se ose te barabarte me 0,01 mu m


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!