Procesi i thatë teknologji desulfurizimi

060218_847

Procesi i thatë teknologji desulfurizimi

Duke përdorur kompaninë time dedikuar desulfurizer dhe procesit desulfurization, gazit natyror, të përpunimit të naftës nga-produkt gazit, koks gazit furrë, gaz, transformuar përmbajtjen e squfurit në gaz dhe gazit largimit, në të njëjtën kohë mund të shpëtoj të gazit në cyanide katranit, naftalinë, oksidet e azotit dhe disa.

Karakteristika Device:

teknologji unike desulfurization dhe desulfurizer

Desulfurizer ripërdorimin e rinovueshme

Efekti desulfurization është e mirë

051621_853


Ora Post: Sep-05-2018
WhatsApp Online Chat!