Rreth nesh

sy_aboutHangzhou Polifonik Air Separation Pajisje ManufacturingCo., Ltd, është një prodhues i cili prodhon PSA azotit bërë pajisje, PSA oksigjen bërë pajisje, VPSA oksigjen bërë pajisje, ngjeshur pastrimit të pajisjeve të ajrit etj

Kompania e kombinuar me R & D, prodhimit të projektimit dhe të marketingut. kualifikohen me kushte të përsosur prodhimin, instalimin e pajisjeve, konfigurimin, mirëmbajtje dhe shërbim. Ajo gjithashtu të punësuar ekspert në fushën e materiale dhe inxhinierike të reja termodinamikës si konsulent teknike për të siguruar që produktet tona dhe teknik është gjithmonë në vijën e teknologjisë dhe të sigurojë një garanci të besueshme dhe shkencore të projektimit të produktit dhe prodhimit. ndarjen e ajrit Sinopoly po bëhet një udhëheqës teknik në përputhje të pastrimit kompresuar ajrore dhe presioni ritëm adsorption.

Produktet e kompanisë janë të ndarë kryesisht në: PSA azotit (oksigjen) pajisjeve, VPSA pajisjeve analitike oksigjen, vakum pastrimit të gazit pajisjeve, ndarje cipë azotit (oksigjen) pajisjet, ngrijë tharëse, mikro tharëse rigjeneruese ngrohjes, tharëse HEATLESS rigjeneruese, ngrohje tharëse rigjeneruese, filtër dhe dhjetë seri të tjera të specifikimeve. Produktet janë përdorur gjerësisht në naftës, petrokimike, të energjisë elektrike, industria kimike, industria e metalurgjisë, industrisë së qymyrit, industria farmaceutike, hapësirës ajrore, industrinë e automobilave, industrinë e plastikës, fibra kimike, gome, industrinë e qelqit, industria ushqimore, industria elektronike dhe akuakultures dhe fusha të tjera .

Kompania është e vendosur në Fuyang Gaoqiao Parkut Industrial, ngjitur me liqenin Hangzhou West, lumi Fuchun, liqeni Qiandao dhe vende të tjera kombëtare të interesave.

Parim kompanise: besim të mirë kërkon për zhvillimin me cilësi të mirë kërkon për markë, besimi i mirë kërkon për shërbimin.

Shërbimi ynë parim: kënaqësinë e konsumatorit është ndjekje e përjetshme e ndërmarrjes!


WhatsApp Online Chat!