• 7_副本
 • Air-compressed-dryer1
 • 11
 • 22
 • Cilesi e larte

  Cilesi e larte

  teknikë të shkëlqyer shkritore, performance me cilësi të lartë e produktit, sistemin e kontrollit inteligjent, risi të vazhdueshme, e kursimit të energjisë ......
 • Shërbimi Perfect

  Shërbimi Perfect

  pas shitjes Ekipi ynë i kualifikuar dhe me përvojë të shërbimit është i pranishëm, të gatshëm për të shërbyer ju brenda 24 orëve kur ju hasni ......
 • Infrastruktura e plotë

  Infrastruktura e plotë

  Ne kemi krijuar një bazë të ndërtuar mirë infrastrukturor që është e mobiluar me mjete të larta ultramodern dhe makina ......
 • 0190812153922

Rreth Dolphin

Flamurtare e pishinë pastrues Dolphin

Hangzhou Polifonik Air Separation Pajisje ManufacturingCo., Ltd, është një prodhues i cili prodhon PSA azotit bërë pajisje, PSA oksigjen bërë pajisje, VPSA oksigjen bërë pajisje, ngjeshur pastrimit të pajisjeve të ajrit etj

Kompania e kombinuar me R & D, prodhimit të projektimit dhe të marketingut. kualifikohen me kushte të përsosur prodhimin, instalimin e pajisjeve, konfigurimin, mirëmbajtje dhe shërbim. Ajo gjithashtu të punësuar ekspert në fushën e materiale dhe inxhinierike të reja termodinamikës si konsulent teknike për të siguruar që produktet tona dhe teknik është gjithmonë në vijën e teknologjisë dhe të sigurojë një garanci të besueshme dhe shkencore të projektimit të produktit dhe prodhimit ...

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!