Контактирајте не

Хангжу Поли Клима Поделба Опрема ManufacturingCo., Ltd

адреса

Бр.2, Фабрика патот, Xindeng

Таун, Fuyang, Хангжу, Жеџијанг

провинција

Е-пошта

hzzjkf@hzzjkf.com

телефон

Тел: +86 571 6343 0099

Услуги: +86 138 6818 5226

Факс: +86 571 6343 0098

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!