за нас

sy_aboutХангжу Поли Клима Поделба Опрема ManufacturingCo., Ltd е професионална производител кој произведува PSA азот одлуки опрема, ПСА кислород одлуки опрема, VPSA кислород одлуки опрема, компримиран опрема за прочистување на воздухот итн

Компанијата во комбинација со R & D, проектирање, производство и маркетинг. се квалификува со идеални услови за производство, опрема за инсталација, конфигурација, одржување и сервис. Таа, исто така се ангажира експерт во областа на нов материјал и инженеринг термодинамиката како технички консултант за да се осигура дека нашите производи и технички е секогаш во линија на технологија и да се обезбеди сигурен и научни гаранција за дизајн на производи и производство. Sinopoly воздухот поделба станува технички лидер во линија на компримиран прочистување на воздухот и притисок замав адсорпција.

производи на компанијата главно се поделени во: PSA азот (кислород) опрема, VPSA аналитичка опрема за кислород, вакуум опрема за пречистување на гас, мембрана поделба азот (кислород) уреди, замрзнување фен, микро топлина регенеративната фен, heatless регенеративната фен, топлина регенеративната фен, филтер и други десет серија на спецификации. Производи се користат во нафта, петрохемиски, електрична енергија, хемиската индустрија, металургијата индустрија, индустријата за јаглен, фармацевтската индустрија, воздушната, автомобилската индустрија, пластика индустрија, хемиски влакна, гума, стакло индустрија, прехранбената индустрија, електронската индустрија и земјоделството и други области .

Компанијата е лоцирана во Fuyang Gaoqiao индустриски парк, во непосредна близина на Хангжу Западот Езеро, реката Fuchun, Qiandao езерото и други национални места на интереси.

Компанијата принцип: добра волја цел за развој добар квалитет цел за бренд, добра верба бара за услугата.

Нашата услуга принцип: задоволството на клиентите е вечен извршување на претпријатието!


WhatsApp Онлајн Chat!