ZNH- pajisje hydrogenation pastrimit - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

ZNH- hidrogjenimi pajisje pastrimit

Përshkrim i shkurtër:

Futja e pajisjeve për pastrimin e azotit dhe hidrogjenit Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje Prodhim Co, Ltd prodhimi i pajisjeve të pastrimit është nën efektin e katalizator, reagimi i hidrogjenit dhe sistemit burim hidrogjeni qasje, hiqni oksigjenin mbetur pas dehydrogenation të mëtejshëm, atëherë hyjnë në të thellë të sistemit tharje dehidratim, azotit pastërti të lartë. indeks teknike e paisjeve për pastrimin e nitrogjenit dhe azotit hidrogjen prodhimit: 10-3000Nm3 / h purit ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Futja e paisjeve për pastrimin e azotit dhe hidrogjen

  Ndarja Hangzhou Polifonik Air Pajisje Prodhim Co, Ltd prodhimi i pajisjeve të pastrimit është nën efektin e katalizator, reagimi i aksesit hidrogjeni dhe burimi hidrogjeni sistemit, hiqni oksigjenin mbetur pas dehydrogenation të mëtejshëm, atëherë hyjnë në sistemin e thellë tharje dehidratim, azotit të lartë të pastërtisë.

  indeks teknike e paisjeve për pastrimin e azotit dhe hidrogjen

  Prodhimi Azoti: 10-3000Nm3 / h

  Pastërtia: 99,9995%

  përmbajtja e oksigjenit: më pak se 2ppm

  përmbajtje hidrogjen: 500 ppm-5% (rregullueshme, nga teknologji të oksigjenit, lënda hidrogjen)

  Pika vesë: me pak se ose te barabarte me 60 deg C

  karakteristikat teknike të azotit pastrimit të pajisjeve

  1 kontrollin automatik të hydrogenation, shkallë të lartë të automatizimit, të sigurt dhe të besueshëm;

  2 katalizator efikas të lartë, teknologji të përparuar, të qëndrueshme të performancës;

  3 Përdorimi i përbërësve të sigurta dhe të besueshme të kontrollit, operacion i besueshëm;

  4 llojet e venting inteligjente lidhje, alarm faj, përdoruesit të zbuluar dhe të zgjidhë problemin.

  5 katalizator efikasitet të lartë në temperaturë dhome, pa aktivizimin e oksigjenit, oksigjenit, të përshtatshme për një gamë të gjerë të kërkesave të prodhimit për teknologjinë e tepërt hidrogjen.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

  WhatsApp Online Chat!