ZDG kombinuar me tharëse të ulët të ajrit pikë e vesës - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

ZDG kombinuar me vesë ulët tharëse pikë ajrit

Përshkrim i shkurtër:

Parimi i punës. type kombinim pikë të ulët dew tharëse është i ulët pikë vesë tharje pajisje në ftohje të thatë dhe të thatë për një përthithjes. Përdorimi i rrjedhjes arsyeshme procesit, konsumit të ulët të energjisë, kursimit të energjisë, operacion inteligjent, mund të kënaqë userdemand me cilësi të lartë e kompresuar ajrore. Karakteristikat teknike: - rigjenerimi konsumi më pak gaz, efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë; gaz produkt L me pikë të ulët vesës, dew pikë presion deri në -70 deg C; L dizajni humanizmi, re ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parimi i punës.

  type kombinim pikë të ulët dew tharëse është i ulët pikë vesë tharje pajisje në ftohje të thatë dhe të thatë për një përthithjes. Përdorimi i rrjedhjes arsyeshme procesit, konsumit të ulët të energjisë, kursimit të energjisë, operacion inteligjent, mund të kënaqë userdemand me cilësi të lartë e kompresuar ajrore.

  Karakteristikat teknike:

  - Konsumi rigjenerim më pak gaz, efikasitet të lartë dhe të kursimit të energjisë;

  gaz produkt L me pikë të ulët vesës, dew pikë presion deri në -70 deg C;

  L dizajni humanizmi, strukturë të arsyeshme, operacion i përshtatshëm dhe të mirëmbajtjes;

  L duke përdorur programin procesin e funksionimit të avancuar dhe të kontrollit të arsyeshëm, të qëndrueshme dhe të besueshme;

  Warning - një shumëllojshmëri të faji dhe përpunimit të funksionit;

  L ndërfaqe opsional komunikimi RS485 / RS232, online monitorimi pika e vesës andlinked funksionin e kontrollit.

  Teknike të treguesit:

  Kapaciteti Vlerësuar Trajtimi: 1 ~ 300Nm3 / min

  Dhe presioni i punës: 0.6 ~ 1.0MPa (G) (për 1 ~ 3.0MPa (G))

  Dhe përfunduar pika e gazit produkt vesës: -60 në -75 deg C

  Dhe temperatura e futje e ajrit: <45 C

  Dhe konsumit të gazit rigjenerimi: 3% ~ 6%

  humbje presion: me pak se ose te barabarte me 0.02MPa (G)

  rrjedha proces diagram:

  024103_749


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!