ZAS efikasitet të lartë të naftës-ujit ndarës - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

ZAS efikasitet të lartë të naftës-ujit ndarës

Përshkrim i shkurtër:

Parimi i punës. Ndarës të naftës-ujit është një grup i ndarjes spirale dhe kondensimit filtër dy pastrimit dhe filtër të integruar, zbulimin e drejtpërdrejtë e ujit të naftës në ajër të ngjeshur, me anë të ndarjes ciklon, impaction inerciale, zgjidhjen gravitacionale, ajri i ngjeshur për të hequr ujin, pluhur> 98%. Teknike të treguesit: Vlerësuar me kapacitet trajtimi: 1 ~ 500Nm3 / min dhe presioni i punës: 0.6 ~ 1.0MPa (G) (për 1 ~ 6.0MPa (G)) dhe temperatura e futje e ajrit: <50 C dhe gazit të lëngshme s ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parimi i punës.

  Ndarës të naftës-ujit është një grup i ndarjes spirale dhe kondensimit filtër dy pastrimit dhe filtër të integruar, zbulimin e drejtpërdrejtë e ujit të naftës në ajër të ngjeshur, me anë të ndarjes ciklon, impaction inerciale, zgjidhjen gravitacionale, ajri i ngjeshur për të hequr ujin, pluhur> 98%.

  Teknike të treguesit:

  Kapaciteti Vlerësuar Trajtimi: 1 ~ 500Nm3 / min

  Dhe presioni i punës: 0.6 ~ 1.0MPa (G) (për 1 ~ 6.0MPa (G))

  Dhe temperatura e futje e ajrit: <50 C

  Dhe efikasitetin e ndan gazit të lëngshme:> 98%

  humbje presion: me pak se ose te barabarte me 0.02MPa (G)

  Dhe duke punuar mesme: e ajrit, azotit, oksigjenit, gazi natyror etj


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!