Zaq avull filter - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

Zaq filter avull

Përshkrim i shkurtër:

Parimi i punës. Në tub me avull para sterilizimit filtër, për të hequr papastërtitë, me avull në papastërtisë, për të shmangur hyrjen filtrin sterilizues dhe shkaktojnë dy ndotje. Steam filtrimit saktësi mund të arrijnë 1 m, për të siguruar që filtrat efektive baktericid sterilizues. Teknike të treguesit: Temperatura e punës: më pak se ose e barabartë me 170 deg C - Materiali: çelik inox rrjetë teli, filtër dhe materiale trupi cilindër: çelik Dhe saktësi filtrimit: 1 m


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parimi i punës.

  Në tub me avull para sterilizimit filtër, për të hequr papastërtitë, me avull në papastërtisë, për të shmangur hyrjen filtrin sterilizues dhe shkaktojnë dy ndotje. Steam filtrimit saktësi mund të arrijnë 1 m, për të siguruar që filtrat efektive baktericid sterilizues.

  Teknike të treguesit:

  temperaturë pune: me pak se ose te barabarte me 170 deg C -

  Materiali: çelik inox rrjetë teli, filtër

  Dhe materiale trupi cilindër: çelik

  Dhe filtrimit saktësi: 1 m


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!