ZAJ filtër sterilizimi - China Hangzhou Polifonik Air Ndarja Pajisje

ZAJ filtër sterilizimi

Përshkrim i shkurtër:

Parimi i punës. Përdorimi i avancuar materiale filtër PTFE, nga trashja dhe ndarje për të marrë ajër sterilecompressed. Është një lloj ideal hidrofobik tretës organike gazit sterilizimit përdorur filter.Mainly në farmaceutike, ushqim dhe pije, fermentimi, pirja, industria Bioproducts. Teknike të treguesit: Vlerësuar me kapacitet trajtimi: 1 ~ 500Nm3 / min dhe presioni i punës: 0.6 ~ 0.8MPa (0.8 ~ 3.0MPa është në dispozicion sipas kërkesës) dhe temperatura e futje e ajrit: 0 deri në 80 deg C; 0 ~ 150 C (me avull) dhe f ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Parimi i punës.

  Përdorimi i avancuar materiale filtër PTFE, nga trashja dhe ndarje për të marrë ajër sterilecompressed. Është një lloj ideal hidrofobik tretës organike gazit sterilizimit përdorur filter.Mainly në farmaceutike, ushqim dhe pije, fermentimi, pirja, industria Bioproducts.

  Teknike të treguesit:

  Kapaciteti Vlerësuar Trajtimi: 1 ~ 500Nm3 / min

  Dhe presioni i punës: 0.6 ~ 0.8MPa (0.8 ~ 3.0MPa është në dispozicion sipas kërkesës)

  Dhe temperatura e ajrit futje: 0-80 deg C; 0 ~ 150 C (me avull)

  Dhe filtrimit saktësi: 0.1 M

  humbje presion: më pak se 0.02MPa

  Dhe medium i përshtatshëm: e ajrit, azot, oksigjen


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!